Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku interneta resursa izmantošanu. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku šeit.

IT speciālistiem

ZWCAD 2018 gada versija

ZWCAD 2018 gada versija

ZwCAD 2018 gada versijai veltīta sadaļa. Šeit atradīsiet instrukcijas par programmu aktivizāciju Stand-alone un Tīkla versijām. Biežāk uzdotie jautājumi un risinājumi.
ZWCAD 2017 gada versija

ZWCAD 2017 gada versija

ZwCAD 2017 versijai veltīta sadaļa.
Šeit atradīsiet instrukcijas par programmu aktivizāciju Stand-alone un Tīkla versijām.
Biežāk uzdotie jautājumi un risinājumi.

Uzzināt vairāk >

ZWCAD Classic

ZWCAD Classic

ZwCAD Classic versijai veltīta sadaļa. Šeit atradīsiet instrukcijas par programmas aktivizāciju Stand-alone un Tīkla versijām. Biežāk uzdotie jautājumi un risinājumi.
ZWCAD+ versijas

ZWCAD+ versijas

ZwCAD+ 2012, ZwCAD+ 2014, ZwCAD+ 2015 versijām veltīta sadaļa. Šeit atradīsiet instrukcijas par programmu aktivizāciju Stand-alone Tīkla un Stand-alone Tīkla versijām. Biežāk uzdotie jautājumi un risinājumi.
ZWCAD 2012 un vecākas versijas

ZWCAD 2012 un vecākas versijas

ZwCAD 2012 un vecākām versijām veltīta sadaļa. Šeit atradīsiet instrukcijas par programmu aktivizāciju Stand-alone un Tīkla versijām. Biežāk uzdotie jautājumi un risinājumi.
Zw3D sadaļa

Zw3D sadaļa

Zw3D veltīta sadaļa. Šeit atradīsiet instrukcijas par programmu aktivizāciju Stand-alone Tīklaun Stand-alone Tīkla versijām. Biežāk uzdotie jautājumi un risinājumi.