Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku interneta resursa izmantošanu. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.
Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku šeit.

Uzņēmums

Mūsu uzņēmums piedāvā programmnodrošinājumu kopš 2006.gada. Šajā laikā ir nodibinātas pārstāvniecības Baltijas valstīs un Zviedrijā. Mūsu klienti pārstāv arhitektūras, projektēšanas, dizaina, būvniecības, metālapstrādes un mašīnbūves, komunālo pakalpojumu un citas nozares.

SIA "3dLotus" ir vienīgais oficiālais ZWCAD programmatūras izplatītājs Latvijā.

Mūsu misija

Mūsu misija ir nodrošināt klientus ar licencētu CAD/CAM programmnodrošinājumu par pieejamu cenu.

Mūsu priekšrocības

Katram klientam ir iespēja izmēģināt programmu 30 dienas bez maksas pirms pirkuma veikšanas.
Mēs nodrošinām klientiem savlaicīgu tehnisko atbalstu.
Mēs sniedzam individuālas apmācības saskaņā ar klienta vajadzībām.
Programmnodrošinājuma izstrāde un attīstība notiek vairākās pasaules valstīs, kas nodrošina efektīvu un mūsdienīgu risinājumu klāstu mūsu piedāvājumā.

Mūsu klienti

Jau vairāk kā 550 000 lietotāju pasaulē izmanto ZWCAD savā ikdienas darbā! Starp mūsu klientiem Latvijā varam minēt LEC, LNK Industries, Vidzemes Energoceltnieks, LDZ infrastruktūra, Neoprojekts, Valmieras stikla šķiedra, Skonto Būve, Merks, Latvijas Propāna Gāze, AirBaltic un daudzus citus. 

Starptautiskā saistība

Mums, pateicoties sadarbībai ar "ZWCAD Software Co., Ltd.", ir iespēja Baltijas valstīs piedāvāt programmu ZWCAD par pieņemamu cenu. Programmatūras ZWCAD ražotājs ir ZWSOFT (ZWCAD Software, Ltd) - CAD/CAM risinājumu piegādātājs kopš 1998. gada ar starptautisku partneru, izplatītāju un tālākpārdevēju tīklu.
Mūsu uzņēmums ir viens no "Global CAD Group" biedriem, kuras mērķis ir sniegt uzticamus un ekonomiski efektīvus CAD risinājumus starptautiskā līmenī, kā arī apmainīties idejām, prasmēm un zināšanām starp visiem CAD locekļiem, lai spētu sniegt saviem klientiem labākos pakalpojumus. Par Global CAD Group www.globalcadgroup.com

Sertifikāti

ZWCAD autorizētā pārstāvja sertifikāts >

Programmas ZWCAD autortiesību sertifikāts >

Sertifikāts programmas ZWCAD apmācību veikšanai >

Apbalvojumi

CADprofi pilnvarotā izplatītāja apbalvojums >